Pozycjonować, czy nie pozycjonować – oto jest pytanie

Pozycjonować, czy nie pozycjonować – oto jest pytanie

Tu sprawdzisz, kto ma w swojej ofercie pozycjonowanie strony WordPress.

Pozycjonowanie stron to szereg czynności, które mają na celu zwiększenie widoczności stron w bezpłatnych (innymi słowy w organicznych wynikach prezentowanych w wyszukiwarce. Im wyższą pozycję zajmie strona w SERP, tym więcej odwiedzin na witrynie, co ostatecznie powinno prowadzić do zwiększenia przychodów firmy. Drugim plusem tego działania jest budowa rozpoznawalności brandu, produktu albo usługi.

Google analizuje wszystkie strony internetowe w oparciu o mniej więcej dwustu przeróżnych czynników. Efekt tej ewaluacji warunkuje to, na której pozycji strona albo jej podstrona wyświetli się internaucie w SERP na daną frazę. Za istotne czynniki rankingowe specjaliści do spraw SEO uznają np. prędkość ładowania, jakość contentu, a takżelinkowanie (off-site i on-site).

Wstukując w wyszukiwarkę Google jakąkolwiek frazę, użytkownikowi zostanie przedstawiony wykaz stron, które algorytm uznał za najlepiej odpowiadające na wpisane zapytanie. Które adresy wyświetlają się w SERP na topowych pozycjach? Przeważnie te, których zawartość jest unikalna i odpowiednio nasycona właściwymi słowami kluczowymi. Na pozycje nie bez wpływu jest także prędkość wczytywania się witryny (nie tylko w wersji na desktop, lecz i mobile), właściwie zoptymalizowanie kodowanie, a także liczba linków przychodzących do naszej strony.

Czy opłaca się powierzyć pozycjonowanie i optymalizację strony lub sklepu www firmie SEO?

Google systematycznie zmienia algorytm, wobec tego warto przekazać optymalizację oraz pozycjonowanie stron i sklepów fachowcom. Świetnym wyborem jest firma SEO, która posiada kilkuletnie doświadczenie w takich działaniach. W takich firmach zatrudnionych jest szereg specjalistów nie tylko od optymalizacji, lecz także projektowania stron i social mediów. Zlecając pozycjonowanie strony agencji zewnętrznej zaoszczędzone czas i środki można przeznaczyć na inne akcje marketingowe, które dodatkowo rozwiną firmę.

Prowadzisz biznes? Pozycjonowanie jest obecnie koniecznością!

Pozycjonowanie to w głównej mierze usługa skierowana do zarządców stron www, które służą do ekspozycji i sprzedaży wyrobów albo usług przedsiębiorstwa. Prowadząc nawet niszową działalność nierozważnie jest w XXI w. nie założyć strony firmowej lub ją utworzyć, lecz nie dbać o jej pozycjonowanie. Konkurencja nie śpi w walce o dotarcie do kolejnych klientów. Wedle statystyk prawie 97% osób poszukuje w internecie opinii o lokalnych markach, co jasno pokazuje do jak dużej grupy odbiorców można w ten sposób dotrzeć. A wyświetlenie się adresu strony bądź sklepu w pierwszej dziesiątce wyników wyszukiwania w przeglądarce niesłychanie zwiększa prawdopodobieństwo, iż konsument wybierze naszą ofertę.

Lokalizacja firmy:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]