Profesjonalne sprzątanie grobów

Profesjonalne sprzątanie grobów

Potrzebujesz sprawdzić, kto oferuje opiekę nad grobami Kraków? Na co czekasz? Koniecznie wejdź na www.pong-malopolska.pl.

Oblicze nagrobków zmarłych krewnych jest wyrazem naszej pamięci. Nie zawsze jednak mamy czas, by się nimi zaopiekować – także, jeśli pomniki położone są w tym samym miejscu, w którym żyjemy. Największe problemy zaczynają się jednak, kiedy naszych bliskich pochowaliśmy w odległej miejscowości – w takich przypadkach na opiekę nad grobami na pewno nie znajdziemy czasu. Nie oznacza to jednak, że groby są skazane na to, by pozostać zaniedbane – świetnym wyjściem będzie wtedy płatna opieka nad grobami. Na czym polega taka pomoc?

Zainteresowanie opieką nad grobami – skąd się bierze?

Na taką pomoc decydują się nie tylko osoby, którym brak wolnej chwili – wśród korzystających z usług działających w tym sektorze firm nietrudno spotkać również emerytów, którzy na sprzątanie grobów zmarłych krewnych zwyczajnie nie mają siły. Przedsiębiorstwa, których obowiązki to opieka na grobami nierzadko proponują również inne usługi, takie jak montaż siedzeń lub doradztwo przy dopełnieniu przedłużenia opłaty lub korekty liter.

Koszty opieki nad grobami

Ceny, które musimy opłacić specjalistom opiekującym się miejscami spoczynku naszych najbliższych są bardzo różne. Zależne są w szczególności od zakresu usług – jeśli zlecamy tylko pojedyncze czyszczenie, wydamy od 30 do 40 złotych. Jeśli jednak chcemy, by firma czyściła nagrobek co cztery tygodnie, powinniśmy pogodzić się z wydatkiem rzędu czterystu PLN co dwanaście miesięcy. Warto też zaznaczyć, że stawki zależne są również od gabarytów nagrobków, zaś najdroższe okazuje się czyszczenie familijnych grobowców.

Lokalizacja firmy:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]