Promocja firmy w Mapach Google – poznaj zalety wirtualnego spaceru 3D

Promocja firmy w Mapach Google – poznaj zalety wirtualnego spaceru 3D

Potrzebujesz zobaczyć, kto przygotowuje wirtualny spacer 3D? Koniecznie zajrzyj na https://www.fotografsv.pl/wirtualny-spacer-google-street-view/.

Wirtualne spacery, które rozpowszechniły się razem z udostępnieniem usługi Google Street View, zyskują w ostatnim okresie na popularności, co powoduje, iż znajdują zastosowanie w reklamie firm. Pozwalają w dostępny sposób przedstawić siedzibę firmy bądź nieruchomość, która jest ważna w naszym biznesie. Jest to ciekawy element, który powinno się umieścić w wizytówce Google Moja Firma. Dużo osób nie do końca jednakże wie, jak działa wirtualny spacer w Google Moja Firma, jak go tworzy oraz co zyskamy publikując go w wizytówce GMF.

Wirtualny spacer 3D – popraw konkurencyjność swojej firmy

Wirtualny spacer w Google Moja Firma to połączone ze sobą fotografie, które tworzą realistyczny model naszego biura. Możemy w nim zaglądać w rozmaite części pomieszczeń i przechodzić do następnych miejsc budynku, w którym zdalnie przebywamy. Wirtualny spacer to zatem możliwość zwiedzenia wnętrza nieruchomości i swobodnego poruszanie się w jej granicach. Wirtualne spacery można publikować obok fotografii w wizytówce Google Moja Firma. Spacer taki będzie widoczny dla internautów przeglądających Google Maps w poszukiwaniu usług w naszej lokalizacji. Spacer 3D w wizytówce firmy ma formę zdjęcia, a po kliknięciu tego elementu kierujemy się do dedykowanej witryny, gdzie rozpoczynamy wycieczkę po danej nieruchomości. Spacer jest przesyłany na serwery Google, zatem nie musimy martwić się o jego obsługę techniczną ani dodatkowe koszta. Możemy go natomiast publikować dla klientów na stronie internetowej naszej firmy.

Które branże zyskają na udostępnieniu wirtualnego spaceru 3D?

Wirtualny spacer w Google Moja Firma warto dodać do wizytówki z kilku względów. Najistotniejszy z nich to stworzenie profesjonalnego wizerunku firmy i pozytywne zaprezentowanie się przed klientami. To spowoduje, iż dużo chętniej wybiorą nas z ofert konkurencyjnych marek, jak również obdarzą nas większym zaufaniem. Jeżeli na naszej stronie internetowej i w wizytówce Google opublikujemy wirtualny spacer i fotografie bardzo dobrej jakości, przeglądarka Google sama będzie oceniała nas wyżej i będzie promować nas bardziej od konkurencji nie posiadającej takiego spaceru. Umieszczenie wirtualnego spaceru w Google Moja Firma jest też niesłychanie proste technicznie. Na rynku działa wielu zawodowych fotografów, którzy w krótkim czasie i – co równie najważniejsze – w przystępnej cenie stworzą taki spacer i wgrają go do wizytówki.

Wirtualny spacer Google Maps jest przydatny w wielu branżach. Bezspornie będzie to sektor hotelarsko-turystyczny, w której nierzadko chcemy pochwalić się oferowanymi lokalami do wynajęcia. Możemy również pokazać tym sposobem swoje biuro czy punkt, gdzie pracujemy, np. gabinet dentystyczny lub lokal gastronomiczny. Z wirtualnego spaceru możemy skorzystać też wtedy, gdy szukamy nowych pracowników, by przekonać ich do zgłoszenia się na rekrutację do naszej firmy.

Lokalizacja firmy:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]