Przyjęcie ślubne w sali a może w pałacu?

Przyjęcie ślubne w sali a może w pałacu?

Szukasz korzystnej oferty sali weselnej w Krakowie i okolicach? Idealnie trafiłeś! Wejdź na palacradziwillow.pl.

Ślub i następujące po nim wesele to wydarzenie, o którym bliscy narzeczonych i sproszeni goście będę mówić przez kilka kolejnych miesięcy, a często wręcz lat. Jeśli młoda para zechce wyprawić przyjęcie dla ogromnej ilości gości, jednym z pierwszych wyzwań, które przed nią się pojawi, jest wybranie odpowiedniego domu weselnego, w którym goście będą bawić się w ten specjalny wieczór w najlepszych warunkach.

Dom weselny – jakie okoliczności trzeba wziąć pod uwagę?

Szukając lokalu na wesele nowożeńcy powinna uwzględnić parę bardzo ważnych okoliczności. Przede wszystkim musi ustalić liczbę uczestników zabawy, żeby uzyskać pewność, iż w zarezerwowanej sali weselnej bez trudu znajdzie się tyle przestrzeni dla każdego. Goście powinni mieć własne miejsce ich przy stoliku, ale istotne jest też, żeby mieli salę do tańca. Dodatkowo narzeczeni powinni zwrócić uwagę na to w jakim dystansie od kościoła położony jest dom weselny i czy dojazd do niego nie będzie utrudniony. Jeśli na przyjęcie weselne zaproszeni są bliscy i znajomi mieszkający w innym mieście, warto poszukiwać domu weselnego, w sąsiedztwie którego znajduje się bogata sieć hoteli. Trzecią kwestią jest samo zaplanowanie przyjęcia weselnego, czyli zamówienie obsługi kelnerskiej oraz oprawy muzycznej, przygotowanie menu i przystrojenie sali. Te czynności mogą przekroczyć możliwości pary młodej, zatem warto skorzystać z oferty domów weselnych, które proponują pomoc w obszarze wszechstronnej organizacji wesela.

A może pałac na przyjęcie ślubne?

Narzeczeni z małopolski, głównie z Krakowa i okolic, mogą zorganizować wesele w wyjątkowo malowniczym miejscu, jakim jest Pałac Radziwiłłów położony w podkrakowskich Balicach. W jego salach biesiady ślubne urządzane są od wielu dekad, a każde z nich charakteryzuje się królewską oprawą. Pałac dysponuje czterema salami zdolnymi podjąć 130 osób. Przyjęcie może zostać wyprawione także w plenerze przed Pałacem, a wtedy uczestniczyć w nim będzie mogło bez problemu aż 350 zaproszonych. Atutem Pałacu Radziwiłłów jest to, że zlokalizowany jest tylko 12 km od Krakowa, który ma niezmiernie bogatą bazę noclegów. Dojazd orszaku weselnego po ceremonii do sali weselnej nie trwa zatem dłużej niż 40 minut.

Lokalizacja firmy:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]