Sferyczne zdjęcia panoramiczne – użyj ich do wyróżnienia firmy na Facebooku

Sferyczne zdjęcia panoramiczne – użyj ich do wyróżnienia firmy na Facebooku

Skieruj się na https://www.fotografsv.pl/zdjecia-360-stopni-na-facebooka/ żeby zobaczyć, kto przygotowuje zdjęcia panoramiczne w Google.

Zdjęcia 360 stopni to niezmiernie atrakcyjna i nowoczesna metoda przedstawiania wnętrz firm czy lokali gastronomicznych. Zwykle spotykamy je wędrując po Google Street View lub wizytówkach Google Moja Firma, ale także natrafiamy na nie na największym serwisie społecznościowym – na Facebooku. Pozwala on na zamieszczanie na tablicy firmy takiej sferycznej fotografii. Jak więc możesz wykorzystać panoramy sferyczne do popularyzacji Twojej marki? Zalecenia przedstawiamy w dalszej części artykułu.

Co wyróżnia sferyczne zdjęcia panoramiczne?

Zdjęcia 360 stopni to panorama sferyczna, które jesteśmy w stanie oglądać pod wszystkimi kątami. Dowolne przesuwanie zdjęcia sprawia wrażenie rzeczywistej obecności w danym miejscu. Sferyczne zdjęcia panoramiczne na Facebooku umożliwiają odwiedzenie lokalu, budynku bądź nieruchomości poprzez wybór kierunku, w którym spoglądamy. Zdjęcia tego typu wykonuje się z pomocą dedykowanej aplikacji oraz aparatów. Dla użytkowników to co różni je od tradycyjnych zdjęć cyfrowych to możliwość kliknięcia na takie zdjęcie kursorem, a potem obrócenia go w wybranym kierunku.

Zdjęcia 360 stopni – wyróżnij swój biznes na Facebooku

Sferyczne zdjęcia panoramiczne na Facebooka to idealny sposób na popularyzację własnej firmy bądź biznesu. Zdjęcia 360 stopni dają bardzo duże możliwości przedstawienia pomieszczeń biura, hostelu czy lokalu usługowego. Taka forma fotografii jest o wiele bardziej interesująca i pomaga szczegółowo poznać oglądane punktem. Umieszczenie zdjęć 360 stopni na Facebooku będzie mieć korzystny wpływ na nasz wizerunek naszej firmy przez klienta i zwiększy jego ufność w stosunku do świadczonych przez nas usług, co przełoży się na o wiele wyższe prawdopodobieństwo, iż je zamówi.

Sferyczne zdjęcia panoramiczne warto umieścić na Facebooku zwłaszcza jeśli prowadzimy działalność, która opiera się na odpowiednio wyposażonych pomieszczeniach (jak przykładowo hotel czy sale konferencyjne), ale też jeśli chcemy zachęcić potencjalnych pracowników, by odpowiedzieli na nasze ogłoszenie rekrutacyjne czy też po prostu pokazać naszym klientom miejsce, w którym działamy.

Do przygotowania zdjęć 360 stopni na Facebooka zatrudnij zawodowca!

Wykonanie zdjęcia 360 stopni, aczkolwiek w teorii jest możliwe do opracowania na własną rękę, jednakże do celów reklamowych powinno się zatrudnić profesjonalnego fotografa zajmującego się na co dzień tematyką interaktywnych fotografii. Dlaczego to zalecana opcja? Zlecenie tego zadania profesjonalnemu fotografowi daje pewność stworzenia najlepszej jakości zdjęć, które ponadto będą ciekawsze dla widza. Sama usługa nie jest również trudno dostępna czy kosztowna. Fotografów polecanych przez Google do przygotowania zdjęć 360 stopni wyszukamy na stronie Google Moja firma — Street View. Na spisie tym wymienieni są wyłącznie Ci fotografowie, którzy sprostali wysokim wymaganiom jakościowym Google oraz zamieścili określoną liczbę poprawnych panoram 360 stopni.

Lokalizacja firmy:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]