Wynajem apartamentów w Kościelisku – urlop w spokojnej miejscowości

Wynajem apartamentów w Kościelisku – urlop w spokojnej miejscowości

Apartamenty ze śniadaniem Kościelisko - ta niezwykła oferta Was zadziwi.

Kościelisko to piękna górska wieś, do której co roku przybywają dziesiątki tysięcy wczasowiczów pragnących spędzić czas na uprawianiu sportu lub innych form aktywności. Jakie kryteria trzeba wziąć pod uwagę zanim podejmiemy decyzję o wynajmie apartamentów w Kościelisku?

Kolejki widokowe, szlaki turystyczne i apartamenty w Kościelisku

Położone w powiecie tatrzańskim Kościelisko to punkt startowy na wyprawy w góry – niedaleko stąd do pieszych szlaków turystycznych oraz ośrodków narciarskich. Turyści nastawieni na białe szaleństwo mogą wyruszyć między innymi na Polanę Szymoszkową, która zapewnia mnóstwo atrakcji zarówno w sezonie zimowym, jak i letnim. Na miejscu można skorzystać z wyciągów narciarskich, jak również kąpieliska geotermalnego. Z Kościeliska łatwo dojedziemy też na Gubałówkę, gdzie mieści się kolejny ośrodek narciarski. W sąsiedztwie dostępna jest szeroka baza noclegów, a bogato wyposażone apartamenty, domki, studia i pokoje zagwarantują porządny wypoczynek po dniu pełnym wrażeń. Interesuje Cię wynajem apartamentu w Kościelisku? Pamiętaj, aby zarezerwować nocleg parę miesięcy wcześniej – w okresie turystycznym najwygodniejsze apartamenty są zajmowane niezwykle szybko. W pobliżu Kościeliska dostępne są apartamenty oraz domy przystosowane do potrzeb różnych grup odbiorców – zarówno bogato wyposażone studia z dostępem do basenu lub sauny, jak i pokoje w atrakcyjnej cenie.

Wynajem apartamentów w Kościelisku – co warto wziąć pod uwagę?

Zanim zdecydujemy się na wynajem apartamentu wypada w pierwszej kolejności określić termin pobytu. Strony internetowe oferujące ogłoszenia o wolnych apartamentach, rezydencjach oraz domkach umożliwiają sortowanie ich między innymi po dacie przyjazdu i wyjazdu. Jeżeli chcesz wynająć komfortowo wyposażone miejsce noclegowe w Kościelisku, sprawdź jakie ma udogodnienia. W okolicy Kościeliska wynajmiesz noclegi z urządzeniami AGD i RTV, jacuzzi, prywatną łazienką czy kominkiem. Dla wielu wczasowiczów ważny jest także widok na panoramę gór czy dostęp do szybkiego WiFi w kwaterze. Chciałbyś przyjechać w góry z czworonogiem? Sprawdź, czy właściciele pokoju akceptują zwierzęta. Możesz to zrobić w katalogu online w łatwy sposób – wystarczy oznaczyć stosowne okienko. Serwisy z ogłoszeniami pomagają skutecznie i błyskawicznie odszukać perfekcyjny apartament na wynajem.

Lokalizacja firmy:
Noclegi i apartamenty w Zakopanem
Biuro TatryTOP
ul. Nędzy Kubińca 11/lok 19
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 18 206-35-05
E-mail: [email protected]