wynajem apartamentów Zakopane

Wynajem apartamentów w Zakopanem – znajdź nocleg online

Jednym z najczęściej odwiedzanych miast turystycznych w Polsce jest oczywiście Zakopane. Jakie rozrywki czekają tam na turystów? Jakimi zaleceniami warto się kierować decydując się na wynajem apartamentów w Zakopanem?

Wynajem apartamentów w Zakopanem – najważniejsze atrakcje i zaplecze noclegowe

Zlokalizowane w bezpośrednim otoczeniu Tatr Zakopane cieszy się zainteresowaniem zarówno w sezonie zimowym, jak i letnim. Rozrywkę odnajdą tu rozmaite grupy przybyszów – Ci zainteresowani szusowaniem po trasach zjazdowych, entuzjaści wędrówek po górach, jak również wydarzeń sportowych. Na umiejscowionej w Zakopanem Wielkiej Krokwi, która jest naturalną skocznią narciarską, odbywają się konkursy, podczas których konkurują skoczkowie ze wszystkich stron świata. Turyści mogą także przejechać się kolejką linowo-terenową „Gubałówka” albo przejść się jedną z pieszych tras – na przykład na Giewont, przez Dolinę Małej Łąki czy na Czerwone Wierchy. Na co powinniśmy zwrócić uwagę decydując się na wynajem apartamentów w Zakopanem? Należy przede wszystkim dowiedzieć się, jakie udogodnienia oferuje wybrany punkt noclegowy oraz czy dysponuje atrakcjami dla dzieci, np. placem zabaw. Bardzo ważne jest położenie – poszukiwane są zarówno apartamenty w centrum Zakopanego bądź w okolicy szlaków turystycznych, jak i domki na uboczu.

Wyszukaj wygodne apartamenty w Zakopanem – skorzystaj z wyszukiwarki

Baza noclegowa w Zakopanem jest bardzo rozbudowana – na miejscu dostępnych jest wiele noclegów, które zaspokoją oczekiwania najbardziej wymagających turystów. Do wyboru są m.in. apartamenty (także typu studio), rezydencje bądź domy. Na przyjezdnych oczekują różne udogodnienia, które sprawią, że urlop w Zakopanem staje się cudownie komfortowy – wybrane domki mają w ofercie dostęp do sauny, posiadają palenisko, a także zapewniają wynajmującym podstawowy sprzęt AGD (chłodziarkę, pralkę, suszarkę do włosów) oraz RTV (radio, telewizję SAT). Nowocześnie zaaranżowane rezydencje i domy ułatwiają wypoczynek po aktywnie spędzonych godzinach na stoku narciarskim. Podejmując decyzję o wynajmie apartamentów trzeba też sprawdzić, czy dane miejsce dysponuje parkingiem, a także czy można przyjechać tam ze zwierzątkiem – np. jeśli zamierzamy wziąć ze sobą psa. Szeroki wybór ofert udostępniają strony internetowe, które umożliwiają filtrowanie ogłoszeń według różnorodnych kryteriów. Dzięki praktycznemu katalogowi błyskawicznie znajdziemy apartament lub dom dostępny w konkretnym okresie, który posiada widok na góry, gwarantuje atrakcje dla najmłodszych i miejsce parkingowe.

Lokalizacja firmy:
Noclegi i apartamenty w Zakopanem
Biuro TatryTOP
ul. Nędzy Kubińca 11/lok 19
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 18 206-35-05
E-mail: [email protected]